Close

Wygodna sprzedaż kosztowności w lombardzie online

Lombard online Mooney.pl – skup biżuterii, elektroniki i innych kosztowności

Pierwsze oznaki wiosny za oknem to idealna okazja na generalne porządki w szafach, komodach i szufladach na „przydasie”. Nie oszukujmy się – każdy ma takie miejsce w domu, w którym gromadzi stare sprzęty, dawno nienoszone złote dodatki czy nietrafiony prezent w postaci zegarka. Nie masz pomysłu, co z nimi zrobić? Sprzedaj je na Mooney.pl! To lombard online zajmujący się między innymi skupem biżuterii i elektroniki – w szybki sposób możesz je spieniężyć bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to proste!

Mooney.pl – 4 kroki do sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów

Lombard online to świetna alternatywa dla tradycyjnych, często owianych złą sławą, lombardów stacjonarnych. Niewielkie, duszne pomieszczenia, zagracone od podłogi aż po sufit starymi sprzętami, z kratami w oknach i staroświeckim szyldem nad wejściem nie zachęcają bowiem do zbyt częstych odwiedzin. Można by zapytać „Kto jeszcze chodzi do lombardów, skoro są internetowe serwisy, na których można sprzedać praktycznie wszystko?”. Owszem, portale aukcyjne dają duże możliwości pozbycia się niepotrzebnych przedmiotów. W lombardzie internetowym Mooney.pl cały proces przebiegnie jednak o wiele szybciej. Gotówkę możesz dostać już w 24h – bez konieczności odbierania tysiąca telefonów z pytaniami o szczegóły oferty i zamawiania kuriera na własny koszt. Co musisz zrobić?

Opisz przedmiot za pomocą formularza

Na początku wypełnij formularz znajdujący się na stronie Mooney.pl, podając nazwę przedmiotu, który chcesz spieniężyć, jego stan i kategorię, do jakiej należy, oraz proponowaną przez Ciebie kwotę. Dodaj opis sprzedawanej rzeczy i kilka zdjęć, abyśmy mogli dokonać dokładniejszej wyceny. Co ważne, w formularzu zgłoszeniowym nie potrzebujemy żadnych wrażliwych danych – wystarczy nam Twój numer telefonu i adres e-mail, żebyśmy mogli szybko się z Tobą skontaktować. Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij przycisk „Prześlij do wyceny”.

Zaakceptuj wycenę rzeczoznawcy

Ile możemy Ci zaproponować? Aż do 90% wartości rynkowej przedmiotu. Za pozostałe, „utracone” procenty otrzymasz od nas: prostotę, szybkość, solidność, dobrą komunikację i gwarancję spieniężenia kosztowności nawet w 48 godzin. Samodzielne wystawianie zalegających w domu rzeczy na portalach aukcyjnych często niesie za sobą ryzyko długiego oczekiwania na zainteresowane kupnem osoby i błędnej oceny wartości danej rzeczy. W Mooney.pl współpracujemy z wieloma rzeczoznawcami specjalizującymi się niemal we wszystkich kategoriach produktów. Dlatego wysyłając do nas laptop, biżuterię czy kolekcjonerskie monety, możesz mieć pewność, że zostaną one właściwie wycenione. Jeśli podana przez nas kwota Cię nie zadowoli, zawsze możesz zrezygnować lub negocjować z nami cenę – postaramy się wspólnie wypracować kompromis, ponieważ zależy nam na Twojej dobrej opinii. Sprzedaż w lombardzie internetowym

Przygotuj przedmiot(y) do wysyłki i przekaż paczkę kurierowi

Po zaakceptowaniu wyceny przedmiotu, przygotuj go do wysyłki. Pamiętaj, by przesyłka była odpowiednio zabezpieczona, dzięki czemu zminimalizujesz ryzyko jej zniszczenia podczas transportu. Na Mooney.pl możesz sprzedać kilka wartościowych rzeczy jednocześnie i spakować je do zbiorczego kartonu, dzięki temu zarobisz jeszcze więcej i jeszcze bardziej zaoszczędzisz swój czas. Przygotowaną przez Ciebie paczkę odbierze wysłany przez nas kurier – bez żadnych formalności ani opłat. I tyle!

Odbierz przelew i ciesz się gotówką

Po otrzymaniu Twoich przedmiotów, potrzebujemy chwili na sprawdzenie, czy ich stan zgadza się z tym opisanym w formularzu. Jeśli nie ma żadnych rozbieżności, przesyłamy do Ciebie informację z finalizacją transakcji i wysyłamy przelew pieniężny na wskazany numer konta bankowego. Po zaksięgowaniu go przez Twój bank gotówka należy do Ciebie!

Co możesz sprzedać w lombardzie online?

Odpowiedź? Niemal wszystko. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję – jeśli tylko zobaczymy potencjał w oferowanym przez Ciebie przedmiocie, kupimy go od Ciebie. Najwięcej ofert otrzymujemy jednak z kategorii: elektronika, biżuteria i zbiory kolekcjonerskie. Sprawdź dlaczego!

Skup złota – sposób na spieniężenie biżuterii

Biżuteria to zdecydowanie jedne z piękniejszych kosztowności, jakimi się otaczamy. Złote wisiorki, kolczyki czy bransoletki są świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla kobiet – coraz częściej biżuteria dopełnia również męskie stylizacje. Srebrne spinki do mankietów czy eleganckie zegarki to prawdziwa gratka dla panów podążających za modowymi trendami. Biżuteria ma jednak jeszcze jedną ważną zaletę – można ją szybko zamienić w konkretny zastrzyk gotówki. Jeśli masz w swojej szkatułce błyskotki, które dawno wyszły z mody lub były nietrafionym upominkiem, albo po prostu potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego, sprzedaj je na Mooney.pl, który prowadzi również skup złota. Wiemy, jak trudno oszacować wartość wyrobów jubilerskich, szczególnie tych zawierających kamienie szlachetne. Dlatego nasz lombard internetowy oferuje fachową wycenę współpracujących z nami rzeczoznawców specjalizujących się w zakresie biżuterii. Opisz wszystkie kosztowności, których chcesz się pozbyć, wyślij nam zdjęcia, a wycenę możesz otrzymać nawet tego samego dnia. Prawda, że proste? Skup biżuterii online

Skup elektroniki – zamień stary laptop lub telefon na gotówkę

Chyba każdy lubi gadżety. Zwłaszcza te elektroniczne, które zadziwiają swoimi funkcjonalnościami, mobilnością i designem. W ostatnich latach rynek zalewany jest coraz to nowszymi i lepszymi modelami laptopów, smartfonów, tabletów, telewizorów, konsoli do gier czy odtwarzaczy multimedialnych. Nic więc dziwnego, że chcąc być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, zamieniasz stary sprzęt na ten, który niedawno miał swoją premierę w sklepach. Zamiast gromadzić nieużywaną elektronikę w szafkach i szufladach, sprzedaj ją w lombardzie online Mooney.pl, który daje sprzętom drugie życie. W ten sposób odgruzujesz swój dom i odzyskasz część pieniędzy wydanych na niepotrzebne Ci już przedmioty. Szybki zastrzyk gotówki bez formalności i wychodzenia z domu? To możliwe! Wypróbuj lombard internetowy Mooney.pl, a szybko przekonasz się, że dawne metody sprzedaży zalegających w domu przedmiotów pochłaniały zbyt dużo Twojego czasu i energii. Autorka: Aleksandra Żukowska Źródło zdjęć: shutterstock.com

About the Author

Write Your Comment

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>