Close

Kupno części do auta w internecie

Nocar.pl – sklep motoryzacyjny z wygodną wyszukiwarką TecDoc

Samochody są bez wątpienia jednym z najpopularniejszych i najwygodniejszych środków transportu w dzisiejszych czasach. Duża konkurencja na rynku motoryzacyjnym sprawia, że producenci zmuszeni są do uczestnictwa w wyścigu o portfel klienta. Dla nas, kierowców, oznacza to olbrzymi wybór wśród poszczególnych marek i modeli aut. Mając już swoje „cztery kółka”, musimy jednak odpowiednio o nie zadbać. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi sklep nocar.pl, który zapewnia dostęp do najlepszych części i akcesoriów samochodowych w przystępnych cenach. Przekonaj się, co możesz w nim znaleźć!

Technologiczne zaplecze sklepu nocar.pl

Sklep internetowy nocar.pl jest obecny na rynku już od kilku lat, jednak dopiero wdrożenie platformy Magento pozwoliło mu rozwinąć skrzydła i pochwalić się pełnią możliwości sprzedażowych. Jak udało się to osiągnąć? Sukces tkwi przede wszystkim w licznych udogodnieniach, które zapewnia Magento. W przypadku sklepu nocar.pl, największego w Polsce dystrybutora żarówek samochodowych, były to m.in.:

  • stworzenie przejrzystego systemu wyszukiwania akcesoriów i części samochodowych, obejmującego na chwilę obecną ponad 2 mln produktów;
  • uwzględnienie aspektu polityki cenowo-magazynowej;
  • pełna integracja z szeregiem dostawców hurtowych.

Wspomniane wyżej zalety to aspekty, o które trudno było zadbać, korzystając z wcześniejszej, nieco przestarzałej już platformy Woocommerce. Implementacja nowoczesnego systemu e-commerce opartego o narzędzia Magento oraz Pimcore wyeliminowała najczęstsze niedogodności oraz zapewniła szereg korzyści, ułatwiających pracę z produktami oraz ich zarządzanie. Warto jednak pamiętać, że sklep to przede wszystkim osoby go odwiedzające – mogą oni liczyć na responsywny design i intuicyjny interfejs strony. Zadowoleni z wizyty internauci z dużym prawdopodobieństwem zmienią się w usatysfakcjonowanych klientów, chętnie dokonujących zakupów i wracających do sklepu przy okazji kolejnych zamówień.

Części samochodowe

Dzięki wyszukiwarce produktów TecDoc nigdy się nie zgubisz

Auta dzielą się na poszczególne modele i marki. Każdy model składa się z niezliczonej ilości części, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na jego poprawne działanie, te z kolei występują jako oryginalne akcesoria od producentów lub w formie tańszych zamienników. Ten prosty schemat trafnie obrazuje mnogość wyboru, z którą styka się każdy kierowca w trakcie eksploatacji swojego samochodu. Świat motoryzacji jest bardzo rozbudowany – by w nim nie zabłądzić, warto wspomagać się sprawdzonymi i niezawodnymi metodami.

Jednym z najlepszych sposobów, żeby uniknąć nadmiernej dezorientacji w trakcie zakupów w sklepie nocar.pl jest skorzystanie z wyszukiwarki produktowej TecDoc dostępnej na stronie. Jest to popularny system opracowany przez niemiecką firmę TecAlliance, chętnie wybierany przez sklepy e-commerce z różnych nisz rynkowych. Wdrożenie go na nocar.pl pozwala na sprawne przeszukiwanie części samochodowych z różnych kategorii, z uwzględnieniem wybranego modelu i marki samochodu oraz rodzaju silnika. Kupowanie części zamiennych jeszcze nigdy nie było tak proste. Niezależnie, czy szukasz zestawu tulei cylindrowej do Mercedesa G-klasy czy kompletnego zestawu uszczelek do Golfa 4. generacji – korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki TecDoc, szybko i bezproblemowo znajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz.

Części do silnika w sklepie internetowym

Nieustanny rozwój i utrzymanie – fundament funkcjonowania nocar.pl

W celu efektywnego zarządzania sklepem nocar.pl i ponad 2 milionami produktów dostępnych w ofercie, konieczne jest regularne testowanie i wprowadzanie ulepszeń z zakresu realizacji zamówień i procesów zakupowych, wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności, optymalizacja wydajności oraz poprawianie użyteczności pod kątem zadowolenia klientów. Pozwala to usystematyzować pracę sklepu, którego obsługa w przypadku tak rozbudowanego zaplecza produktowego łatwo mogłaby przerodzić się w chaos. Wszystko to sprawia, że dokonywanie zakupów w sklepie nocar.pl jest błyskawiczne oraz, co równie ważne, bezpieczne. Warto przekonać się o tym samemu!

Autor tekstu: Szymon Anioł

Źródło zdjęć: shutterstock.com

About the Author

Chorobliwie zakochany i doświadczony w rozwiązywaniu problemów programistycznych. Prywatnie gra dużo w piłkę nożną, oraz chodzi po górach.

Write Your Comment

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>